Elektryk codziennie podczas wykonywania swoich obowiązków służbowych musi mierzyć się z trudnymi wyzwaniami. Niektóre z nich zagrażają jego zdrowiu, a nawet życiu. Zabezpieczenie się przed tym groźnym czynnikiem, jakim jest prąd to główne zadanie takiej osoby. Może to zrobić za pomocą nowoczesnych wyrobów, między innymi będzie to mata antystatyczna iFixlt. Kupiona w dobrej firmie będzie szansą na to, że wszystkie zadania w pracy będzie można wykonać bezpiecznie. Wyładowania elektrostatyczne zdarzają się we wszystkich miejscach, gdzie praca odbywa się przy urządzeniach działających na prąd. Taki produkt będzie dobrym wyjściem zarówno w gospodarstwach domowych, wszędzie gdzie trzeba wykonać drobne naprawy, jak i w zakładach pracy. Dzięki temu, że jest to niewielki przedmiot, można go bez trudu przetransportować i przechowywać w domu lub w firmie.

Cechy charakterystyczne tego produktu

Antystatyk powinien mieć wygodną w użytkowaniu formę. Pracownik jest w stanie zawsze mieć przy sobie matę antystatyczną iFixlt, bowiem jest ona niewielka – ma tylko 60x60cm. Dzięki temu zmieści się do każdego plecaka czy służbowej torby. Jej obecność nie będzie oznaczała, że nie starczy miejsca na inne konieczne w pracy narzędzia. Dodatkową korzyścią dla osoby, która decyduje się umieścić ją w torbie jest to, że taka mata antystatyczna iFixlt jest składana, więc oszczędza to jeszcze więcej miejsca. W zestawie znajduje się kabel spiralny z krokodylkiem do ziemi oraz bransoletka elektrostatyczna. Zestaw nie mógłby być kompletny bez tych dwóch części. Gdy mata jest obecna przy pracowniku, może mieć on kontakt z każdym elementem naładowanym prądem. Bez trudu odnajdzie swoje miejsca na każdej powierzchni, na podłodzie, na blacie czy wokół maszyny. Zabezpiecza dobrze teren, w którym odbywają się prace naprawcze czy kontrolne.

Przydatna w pracach przy elektryczności mata antystatycznaNiewielki koszt sprowadzenia

Kupując tę matę antystatyczną w sklepie internetowym pod adresem https://parts-store.pl/product-pol-1453--Skladana-mata-antystatyczna-iFixIt-EU145202-5.html można mieć pewność jej oryginalności. Tylko autentyczny wyrób danego producenta da szansę na zachowanie bezpieczeństwa na dobrym poziomie. W puntach specjalistycznych zaopatrujących elektryków w odpowiedni sprzęt taki produkt jest zawsze dostępny. Występuje też on w korzystnej cenie, dzięki czemu inwestycja nie obciąża interesów firmy. Mata antystatyczna została tak zaprojektowana, żeby na jej powierzchni znajdował się materiał antypoślizgowy. Jest też na niej odpowiedni obszar do robienia notatek przez pracownika. Tył zrobiony jest z tworzywa odpornego i solidnego, przez co nie będzie się ścierał nawet przy intensywnym użytkowaniu.